
Women's Pu Leather Quartz Watch Strap With Zinc Alloy Case And Round Dial
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Zinc Alloy |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Round |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Size | Free Size |
| Strap Material | Pu Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |
Original: $3.00
-65%$3.00
$1.05More Images




Women's Pu Leather Quartz Watch Strap With Zinc Alloy Case And Round Dial
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Zinc Alloy |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Round |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Size | Free Size |
| Strap Material | Pu Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Zinc Alloy |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Round |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Size | Free Size |
| Strap Material | Pu Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |























