
Women's Quartz Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Square Casual
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 300g |
More Images





Women's Quartz Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Square Casual
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 300g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 300g |























