
Women's Retro Casual Button Ring Watch With Alloy Strap And Buckle Zinc Alloy Case Round Dial
Women's Retro Casual Button Ring Watch With Alloy Strap And Buckle Zinc Alloy Case Round Dial
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 100g |
Original: $10.04
-65%$10.04
$3.51More Images





Women's Retro Casual Button Ring Watch With Alloy Strap And Buckle Zinc Alloy Case Round Dial
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 100g |























