
Women's Retro Medieval Style Metal And Leather Watch With Round Dial Pin Buckle And Gold Buckle Material
Women's Retro Medieval Style Metal And Leather Watch With Round Dial Pin Buckle And Gold Buckle Material
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 35g |
Original: $15.81
-65%$15.81
$5.53More Images



















Women's Retro Medieval Style Metal And Leather Watch With Round Dial Pin Buckle And Gold Buckle Material
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 35g |























