
Women's S925 Silver Needle Copper Zircon Dropshaped Ushaped Geometric Pendant Earrings With Diamond Inlay
Women's S925 Silver Needle Copper Zircon Dropshaped Ushaped Geometric Pendant Earrings With Diamond Inlay
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | U-Shaped,Drop-Shaped,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Original: $4.80
-65%$4.80
$1.68More Images




Women's S925 Silver Needle Copper Zircon Dropshaped Ushaped Geometric Pendant Earrings With Diamond Inlay
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | U-Shaped,Drop-Shaped,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | U-Shaped,Drop-Shaped,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |























