
Women's S925 Sterling Silver Moissanite Bow Tie Earrings Light Luxury Niche Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Drill | Moissanite Earrings |
| Material | Moissanite,925 Silver (White Gold) |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
More Images



Women's S925 Sterling Silver Moissanite Bow Tie Earrings Light Luxury Niche Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Drill | Moissanite Earrings |
| Material | Moissanite,925 Silver (White Gold) |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Drill | Moissanite Earrings |
| Material | Moissanite,925 Silver (White Gold) |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |























