
Women's Shell Starfish Crystal Beaded Bracelet Zinc Alloy Geometric Handmade
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet,Tourism Memorial |
| Pattern | Star,Geometry |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 7g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images




Women's Shell Starfish Crystal Beaded Bracelet Zinc Alloy Geometric Handmade
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet,Tourism Memorial |
| Pattern | Star,Geometry |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet,Tourism Memorial |
| Pattern | Star,Geometry |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 7g |























