
Women's Simple Style Imitation Pearl Bow Bracelet With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearl |
| New Bow Fashion Simple Hand | Cross-Border Amazon Explosions Pearl Bow Bracelet Ins |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.04
-65%$1.04
$0.36More Images











Women's Simple Style Imitation Pearl Bow Bracelet With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearl |
| New Bow Fashion Simple Hand | Cross-Border Amazon Explosions Pearl Bow Bracelet Ins |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearl |
| New Bow Fashion Simple Hand | Cross-Border Amazon Explosions Pearl Bow Bracelet Ins |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























