
Women's Simple Zinc Alloy Fourleaf Clover Geometric Pattern Electroplated Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Cross-Border Market |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images









Women's Simple Zinc Alloy Fourleaf Clover Geometric Pattern Electroplated Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Cross-Border Market |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Cross-Border Market |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























