
Women's Square Alloy Alloy Case Quartz Watch With Mesh Belt And Roman Pattern Waterproof Fashion Simple Compact Leisure Style
Women's Square Alloy Alloy Case Quartz Watch With Mesh Belt And Roman Pattern Waterproof Fashion Simple Compact Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle,Double Buckle,Double Snap Button |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | Width Mm,Height 22Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Belt,Mesh Belt,Steel Belt |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 31g |
Original: $13.77
-65%$13.77
$4.82More Images










Women's Square Alloy Alloy Case Quartz Watch With Mesh Belt And Roman Pattern Waterproof Fashion Simple Compact Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle,Double Buckle,Double Snap Button |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | Width Mm,Height 22Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Belt,Mesh Belt,Steel Belt |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 31g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle,Double Buckle,Double Snap Button |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | Width Mm,Height 22Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Belt,Mesh Belt,Steel Belt |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 31g |























