
Women's Square Alloy Pu Leather Quartz Watch With Spiral Crown And Pin Buckle
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 28g |
Original: $3.15
-65%$3.15
$1.10More Images








Women's Square Alloy Pu Leather Quartz Watch With Spiral Crown And Pin Buckle
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 28g |























