
Women's Square Casual Quartz Watch With Alloy Case And Steel Band Mineral Strengthened Glass Mirror
Women's Square Casual Quartz Watch With Alloy Case And Steel Band Mineral Strengthened Glass Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Original: $23.51
-65%$23.51
$8.23More Images






Women's Square Casual Quartz Watch With Alloy Case And Steel Band Mineral Strengthened Glass Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |























