
Women's Square Zinc Alloy Case Alloy Strap Quartz Watch With Heart Bracelet Leisure Style
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Concealed Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |
Original: $7.61
-65%$7.61
$2.66More Images








Women's Square Zinc Alloy Case Alloy Strap Quartz Watch With Heart Bracelet Leisure Style
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Concealed Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Concealed Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |























