🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Women's Sterling Silver Moissanite Geometric Earrings Set With Diamonds
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite,1 Carat Moissanite,1.2 Carat Moissanite,2 Carat Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Select Spec
Select Color
From $6.03
Original: $17.24
-65%Women's Sterling Silver Moissanite Geometric Earrings Set With Diamonds—
$17.24
$6.03More Images




Women's Sterling Silver Moissanite Geometric Earrings Set With Diamonds
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite,1 Carat Moissanite,1.2 Carat Moissanite,2 Carat Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite,1 Carat Moissanite,1.2 Carat Moissanite,2 Carat Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























