
Women's Sweet Style S925 Sterling Silver Inlaid Crystal Four Leaf Flower Stud Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Sweet,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |
Original: $19.11
-65%$19.11
$6.69More Images















Women's Sweet Style S925 Sterling Silver Inlaid Crystal Four Leaf Flower Stud Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Sweet,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Sweet,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |























