
Women's Sweet Style Titanium Steel And Copper Necklace With Cute Bear Pendant Real Gold Plated For Allmatch Fashion
Women's Sweet Style Titanium Steel And Copper Necklace With Cute Bear Pendant Real Gold Plated For Allmatch Fashion
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Sweet,Animals |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 10g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images






Women's Sweet Style Titanium Steel And Copper Necklace With Cute Bear Pendant Real Gold Plated For Allmatch Fashion
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Sweet,Animals |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Sweet,Animals |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 10g |























