
Women's Titanium Steel And Copper Necklace With 18K Gold Plated Ktm Cat Cartoon Pendant And Mixed Gemstone Inlay Electroplated O Chain Style
Women's Titanium Steel And Copper Necklace With 18K Gold Plated Ktm Cat Cartoon Pendant And Mixed Gemstone Inlay Electroplated O Chain Style
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Cartoon,Character |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.70
-65%$1.70
$0.59More Images










Women's Titanium Steel And Copper Necklace With 18K Gold Plated Ktm Cat Cartoon Pendant And Mixed Gemstone Inlay Electroplated O Chain Style
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Cartoon,Character |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Cartoon,Character |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























