
Women's Vintage Geometric Beaded Necklace And Bracelet Made Of Plastic Resin And Alloy Handmade
Women's Vintage Geometric Beaded Necklace And Bracelet Made Of Plastic Resin And Alloy Handmade
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 22g |
Original: $1.80
-65%$1.80
$0.63More Images






Women's Vintage Geometric Beaded Necklace And Bracelet Made Of Plastic Resin And Alloy Handmade
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 22g |























