
Women's Vintage Pearl Earrings With 925 Silver Needles Alloy Material Geometric Heart Bow Star Shape Electroplating
Women's Vintage Pearl Earrings With 925 Silver Needles Alloy Material Geometric Heart Bow Star Shape Electroplating
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy,925 Silver Needle |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $0.63
-65%$0.63
$0.22More Images













































Women's Vintage Pearl Earrings With 925 Silver Needles Alloy Material Geometric Heart Bow Star Shape Electroplating
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy,925 Silver Needle |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy,925 Silver Needle |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























