
Women's Wedding Copper Ring With Geometric Design And Zircon Treatment
| Gender | Women's,Couple Style |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $2.68
-65%$2.68
$0.94More Images




Women's Wedding Copper Ring With Geometric Design And Zircon Treatment
| Gender | Women's,Couple Style |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Couple Style |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























