
Wood Handmade Earrings With Leopard Print Heart Ushaped And Geometric Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,U-Shaped,Drop Shape,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images













Wood Handmade Earrings With Leopard Print Heart Ushaped And Geometric Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,U-Shaped,Drop Shape,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,U-Shaped,Drop Shape,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |























