
Zinc Alloy Geometric Metal Threaded Shell Earrings With Electroplating Design
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 39g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images






Zinc Alloy Geometric Metal Threaded Shell Earrings With Electroplating Design
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 39g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 39g |























