925 Silver Geometric Figureeight Clasp Fullinlaid Women's Bracelet Set With Diamonds Synthetic Carbon Silicon Stone Fashion Light Luxury Highend
925 Silver Geometric Figureeight Clasp Fullinlaid Women's Bracelet Set With Diamonds Synthetic Carbon Silicon Stone Fashion Light Luxury Highend
| 925 Silver Bracelet | Fashion925 Silver Figure Buckle Full Diamond Braceletaccessible Luxuryclassy Feeling |
|---|---|
| Cut | Eight Hearts And Eight Arrows |
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Number Of Pieces | 36 Capsules |
| Precious Metal Type | Silver |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Product Name | L13872 |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 18Cm |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 5g |
Original: $192.30
-65%$192.30
$67.30More Images
925 Silver Geometric Figureeight Clasp Fullinlaid Women's Bracelet Set With Diamonds Synthetic Carbon Silicon Stone Fashion Light Luxury Highend
| 925 Silver Bracelet | Fashion925 Silver Figure Buckle Full Diamond Braceletaccessible Luxuryclassy Feeling |
|---|---|
| Cut | Eight Hearts And Eight Arrows |
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Number Of Pieces | 36 Capsules |
| Precious Metal Type | Silver |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Product Name | L13872 |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 18Cm |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 925 Silver Bracelet | Fashion925 Silver Figure Buckle Full Diamond Braceletaccessible Luxuryclassy Feeling |
|---|---|
| Cut | Eight Hearts And Eight Arrows |
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Number Of Pieces | 36 Capsules |
| Precious Metal Type | Silver |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Product Name | L13872 |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 18Cm |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 5g |























