
925 Silver Moissanite Inlay Geometric Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | Ring |
| Product Name 1 | Moissanite Ring |
| Product Name 2 | 925 Silver Ring |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $67.97
-65%$67.97
$23.79More Images




925 Silver Moissanite Inlay Geometric Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | Ring |
| Product Name 1 | Moissanite Ring |
| Product Name 2 | 925 Silver Ring |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | Ring |
| Product Name 1 | Moissanite Ring |
| Product Name 2 | 925 Silver Ring |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |























