
Accessories Collarbone Necklace Women's Bohemian Style Handmade Colorful Rice Beads And Coloured Glaze Geometric Necklace
Accessories Collarbone Necklace Women's Bohemian Style Handmade Colorful Rice Beads And Coloured Glaze Geometric Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Coloured Glaze |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $1.23
-65%$1.23
$0.43More Images













Accessories Collarbone Necklace Women's Bohemian Style Handmade Colorful Rice Beads And Coloured Glaze Geometric Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Coloured Glaze |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Coloured Glaze |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Weight | 10g |























