
Alloy Disc Logo Pendant Hiphop Necklace With Animals Zodiac Pattern And Electroplating Design For Men Cuban Chain Style
Alloy Disc Logo Pendant Hiphop Necklace With Animals Zodiac Pattern And Electroplating Design For Men Cuban Chain Style
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 120g |
Original: $2.51
-65%$2.51
$0.88More Images




Alloy Disc Logo Pendant Hiphop Necklace With Animals Zodiac Pattern And Electroplating Design For Men Cuban Chain Style
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 120g |























