
Alloy Fabric Handmade Geometric Round Petal Tassel Earrings For Women With Diamond Treatment
Alloy Fabric Handmade Geometric Round Petal Tassel Earrings For Women With Diamond Treatment
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $1.36
-65%$1.36
$0.48More Images









Alloy Fabric Handmade Geometric Round Petal Tassel Earrings For Women With Diamond Treatment
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |





















