
Wholesale Fabric Multicolor Big Flower Handmade Earrings With Long Tassel And Leaf Design For Women
Wholesale Fabric Multicolor Big Flower Handmade Earrings With Long Tassel And Leaf Design For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Fabric |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 9g |
Original: $1.38
-65%$1.38
$0.48More Images






Wholesale Fabric Multicolor Big Flower Handmade Earrings With Long Tassel And Leaf Design For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Fabric |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Fabric |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 9g |





















