
Women's Stainless Steel Leaf Shaped Earrings Inlaid With Colorful Zircon Polished And Vacuum Furnace Treated
Women's Stainless Steel Leaf Shaped Earrings Inlaid With Colorful Zircon Polished And Vacuum Furnace Treated
| Color Retention Years | 1 Year |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum In The Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Polishing Process | Hand Polished |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Leaf |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $4.86
-65%$4.86
$1.70More Images







Women's Stainless Steel Leaf Shaped Earrings Inlaid With Colorful Zircon Polished And Vacuum Furnace Treated
| Color Retention Years | 1 Year |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum In The Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Polishing Process | Hand Polished |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Leaf |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color Retention Years | 1 Year |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum In The Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Polishing Process | Hand Polished |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Leaf |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 5g |





















