
Alloy Flower Daisy Beaded Clavicle Chain Necklace For Women Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 8g |
More Images





Alloy Flower Daisy Beaded Clavicle Chain Necklace For Women Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 8g |























