
Alloy Fruit Fivepointed Star Beaded Necklace For Women With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Versatile,Fruit,Food |
| Weight | 30g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images





Alloy Fruit Fivepointed Star Beaded Necklace For Women With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Versatile,Fruit,Food |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Versatile,Fruit,Food |
| Weight | 30g |























