
Alloy Geometric And Heart Shape Liquid Love Tassel Earrings For Women With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy,See Details |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 46g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images


















Alloy Geometric And Heart Shape Liquid Love Tassel Earrings For Women With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy,See Details |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 46g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy,See Details |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 46g |























