
Alloy Geometric Metal Coin Pendant Tassel Necklace Electroplated For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Geometry |
| Weight | 29g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Alloy Geometric Metal Coin Pendant Tassel Necklace Electroplated For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Geometry |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Geometry |
| Weight | 29g |























