
Alloy Geometric Style Imitation Pearl Necklace With Star Pendant And Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Stacked Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 56g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Alloy Geometric Style Imitation Pearl Necklace With Star Pendant And Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Stacked Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 56g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Stacked Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 56g |























