
Alloy Geometric Tassel Earrings For Women With Electroplating Treatment Ins Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Off | Geometric Fritillaria Earrings For Women |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Word | Simple Long Earrings |
| Weight | 10g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images






Alloy Geometric Tassel Earrings For Women With Electroplating Treatment Ins Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Off | Geometric Fritillaria Earrings For Women |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Word | Simple Long Earrings |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Off | Geometric Fritillaria Earrings For Women |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Word | Simple Long Earrings |
| Weight | 10g |























