
Alloy Handmade U Shape Cross Men's Clavicle Chain Jewelry
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | U Shape |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 12g |
More Images






Alloy Handmade U Shape Cross Men's Clavicle Chain Jewelry
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | U Shape |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | U Shape |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 12g |

















