
Wholesale Jewelry Fashion Sweet Temperament Alloy Artificial Crystal Plant Flowers Electroplating Tassel Clavicle Chain For Women
Wholesale Jewelry Fashion Sweet Temperament Alloy Artificial Crystal Plant Flowers Electroplating Tassel Clavicle Chain For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 57g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images






Wholesale Jewelry Fashion Sweet Temperament Alloy Artificial Crystal Plant Flowers Electroplating Tassel Clavicle Chain For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 57g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 57g |

















