
Wholesale Natural Crystal Stone Sixpointed Star Pendant Necklace With Tassel Handmade
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Crystal,Pure Natural |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Personality |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 26g |
Original: $4.49
-65%$4.49
$1.57More Images
















Wholesale Natural Crystal Stone Sixpointed Star Pendant Necklace With Tassel Handmade
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Crystal,Pure Natural |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Personality |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Crystal,Pure Natural |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Personality |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 26g |

















