
Alloy Hiphop Exaggerated Threedimensional Diamond Panda Pendant Cuban Necklace
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip Hop,Cartoons,Characters |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |
Original: $3.64
-65%$3.64
$1.27More Images







Alloy Hiphop Exaggerated Threedimensional Diamond Panda Pendant Cuban Necklace
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip Hop,Cartoons,Characters |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip Hop,Cartoons,Characters |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |























