
Alloy Imitation Pearl Star Geometric Clavicle Chain Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 61g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images








Alloy Imitation Pearl Star Geometric Clavicle Chain Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 61g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 61g |























