
Alloy Multilayer Butterfly Personality Fashion Women's Necklace With Letters Numbers Text Pattern And Electroplating Design
Alloy Multilayer Butterfly Personality Fashion Women's Necklace With Letters Numbers Text Pattern And Electroplating Design
| 01 | Factory Direct Sales And Alloy Necklace |
|---|---|
| 02 | Ins Style Pendant Necklace |
| Chain Style | Blade Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Animals |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.04
-65%$1.04
$0.36More Images






















Alloy Multilayer Butterfly Personality Fashion Women's Necklace With Letters Numbers Text Pattern And Electroplating Design
| 01 | Factory Direct Sales And Alloy Necklace |
|---|---|
| 02 | Ins Style Pendant Necklace |
| Chain Style | Blade Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Animals |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 01 | Factory Direct Sales And Alloy Necklace |
|---|---|
| 02 | Ins Style Pendant Necklace |
| Chain Style | Blade Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Animals |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |





















