
Titanium Steel Geometric Specialshaped Electroplated Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.28
-65%$2.28
$0.80More Images




Titanium Steel Geometric Specialshaped Electroplated Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |





















