
Stainless Steel And Titanium Steel Love Peach Heart Pendant Necklace For Women With Electroplating Simple Fashion Style
Stainless Steel And Titanium Steel Love Peach Heart Pendant Necklace For Women With Electroplating Simple Fashion Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Little Fragrance,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $3.77
-65%$3.77
$1.32More Images







Stainless Steel And Titanium Steel Love Peach Heart Pendant Necklace For Women With Electroplating Simple Fashion Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Little Fragrance,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Little Fragrance,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |





















