
Alloy Pendant Necklace Retro Braided Rope Handmade Beaded Multi Layer Unisex Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Mixed Material |
| Weight | 25g |
Original: $2.47
-65%$2.47
$0.86More Images





Alloy Pendant Necklace Retro Braided Rope Handmade Beaded Multi Layer Unisex Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Mixed Material |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Mixed Material |
| Weight | 25g |























