
Alloy Retro Snake Bone Chain Five Leaf Clover Geometric Pattern Electroplated Women's Hip Hop Punk Necklace Set
Alloy Retro Snake Bone Chain Five Leaf Clover Geometric Pattern Electroplated Women's Hip Hop Punk Necklace Set
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.98
-65%$1.98
$0.69More Images





Alloy Retro Snake Bone Chain Five Leaf Clover Geometric Pattern Electroplated Women's Hip Hop Punk Necklace Set
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























