
Alloy Silver Zircon Letter Earrings Electroplating High Sense Fashion Niche Simple Allmatch Women's Earrings
Alloy Silver Zircon Letter Earrings Electroplating High Sense Fashion Niche Simple Allmatch Women's Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | High Sense,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.57
-65%$1.57
$0.55More Images

















Alloy Silver Zircon Letter Earrings Electroplating High Sense Fashion Niche Simple Allmatch Women's Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | High Sense,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | High Sense,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |





















