
Wholesale Copper Medieval Vintage Geometric Flower Drop Zircon Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Plants Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $2.38
-65%$2.38
$0.83More Images











Wholesale Copper Medieval Vintage Geometric Flower Drop Zircon Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Plants Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Plants Flowers |
| Weight | 1g |





















