
Wholesale Handmade Wood Earrings With Heart Drop Geometric Letter Number Text Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Drop Shape,Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $1.10
-65%$1.10
$0.39More Images




Wholesale Handmade Wood Earrings With Heart Drop Geometric Letter Number Text Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Drop Shape,Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Drop Shape,Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 15g |





















