
Alloy Vintage Imitation Turquoise Cow Head Beaded Clavicle Necklace With Geometric And Animal Patterns Electroplated
Alloy Vintage Imitation Turquoise Cow Head Beaded Clavicle Necklace With Geometric And Animal Patterns Electroplated
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Geometric Type,Animals,Zodiac Signs |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ethnic Style,Ethnic,National Style |
| Styling | Animals,Zodiac Signs |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images








Alloy Vintage Imitation Turquoise Cow Head Beaded Clavicle Necklace With Geometric And Animal Patterns Electroplated
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Geometric Type,Animals,Zodiac Signs |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ethnic Style,Ethnic,National Style |
| Styling | Animals,Zodiac Signs |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Geometric Type,Animals,Zodiac Signs |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ethnic Style,Ethnic,National Style |
| Styling | Animals,Zodiac Signs |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |























