
Bead Necklace Artificial Crystal Geometric Simple Light Luxury Electroplating Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Color Free Simple Beaded Beads | Beads Beaded Necklace Women's Light Luxury Niche Fashion Colorful Crystal Necklace |
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images




















Bead Necklace Artificial Crystal Geometric Simple Light Luxury Electroplating Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Color Free Simple Beaded Beads | Beads Beaded Necklace Women's Light Luxury Niche Fashion Colorful Crystal Necklace |
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Color Free Simple Beaded Beads | Beads Beaded Necklace Women's Light Luxury Niche Fashion Colorful Crystal Necklace |
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























